trplaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arabaların Fotoğrafını Çekme !!!

4 posters

Arabaların Fotoğrafını Çekme !!! Empty Arabaların Fotoğrafını Çekme !!!

Mesaj tarafından Bmw316Ci 9/3/2008, 13:29

Bugün Kükürtlü'de 66 model siyah Rolls Royce Silver Shadow denk geldi ama fotoğrafını

çekemedim sahibi falan denk gelir ne yapıyorsun der diye.Arkadaşlar siz nasıl çekiyorsunuz

fotoğrafları izin mi alıyorsunuz ? Yoksa direk çekiyor musunuz ? Smile
Bmw316Ci
Bmw316Ci
ender

Arabaların Fotoğrafını Çekme !!! Empty Geri: Arabaların Fotoğrafını Çekme !!!

Mesaj tarafından By_OK@N 9/3/2008, 13:32

ben eğer aracı trafkte yakalardam makinayı gösteriyorum çekiyorum diye kimileri ok liye hatta poz verenler bile ouyor bazılarısı ise çekme diye işaret ediyor .park halinde ki araçları ise sorgusuz sualsız çekiyorum fotoları bu zamana kadar hiç kötü bir olay başıma gelemdi bundan sonrada gelmez işallah
By_OK@N
By_OK@N
trplaka.net - Ankara temsilcisi

Meslek : Öğrenci

Mesaj tarafından bahtiyar 9/3/2008, 14:28

BU KONU DA ŞÜPHESİZ EN TECRÜBELİ BEN OLUYORUM.

eğer çekeceğin modifiyeli bir arabaysa sorun olmaz arabnıız çok beğendim siteme koyacağım deseniz adamlar ın hoşuna gidiyor ve izin veriyor hatta arabasına binip tur bile atarsınız.

2. ihtimal trafiği yoğun bir yere gidin yeni yalova yolu orada uzaktan çekjebilirsiniz hem de dikkat çekmezsiniz.makineniz yaklaştırma yapıyorsa güzel fotoğraflar yakalarsınız.makinenizin seri çekim ayarı varsa veya arka arkaya bir kaç fotoğraf yakalayabiliyorsa onu kullanın bu şekilde araba gecerken 5-6 fotoğrafını çekebilirsiniz.

mesela zafer plazanın yanında tophaneye bakan tarafta ışıkların yanında banlar var oaraya oturun ikindiden sonra mesela fiatın test arabaları geçebilir onlar işimize yarayabilir.ordan güzel arabalar gecer orada çekebilirsiniz.

otoparkta ise ototpark sahibi ne olupyr diyebilir ama sahibi yanındaysa izin isteyin.

ben de istabul da eski model rr çektim işaret yaptım çekebilirsin dedi.

çektikten sonra fotoları yüklemeden önce plkalayı silseniz daha iyi olur eğer iin almadıysanız çünkü mb forum da biri beni uyardı.

fotoğraf nasıl düzeltilir küçültülür yazı eklenir plaka silinir bunları da size anlatabilirim.

altıparmak stadyum yanında da güzel arabalar denk gelebilir santral garajda da güzel araçlar denk gelebilri.

merak ettiğiniz başka konular varsa yardımcı olabilirim.
iyi fotoğraflar bekliyoruz bursa da küçümsenecek bir şehir değil.güzel arabalar var galiba bir tane diablo varmış.
bahtiyar
bahtiyar
site yöneticisi

Meslek : Muallim

Mesaj tarafından Bmw316Ci 9/3/2008, 14:39

Geçen gün yine Kükürtlü'de sarı F430 denk geldi ama fotoğraf makinası yoktu Smile

Bakalım çekebilecek miyiz ? Ama ben pek fotoğraf makinası ile gezmediğim için zor gibi.
Bmw316Ci
Bmw316Ci
ender

Mesaj tarafından bahtiyar 9/3/2008, 14:46

dijital herhalde öyleyse işin kolay zaten markası nedir

hem 430 hem de sarıı ha o fırsat kaçar mı 16 plaka mıydı?

ben bursa da bir defa 360 gördüm bir de galeri de 430 vardı gitmediyse demek ki bursa da gelişme var.

sen istedikten sonra Allah denk getirir mesela ben hiç tahmin etmezdim tr 3-4 tane olan bir bentley continetal gtc çekmek isteyince oluyor.

sen makineyi yanına al ne olur ne olmaz beiki haber değeri olan başka bir şey olur habercilere satarsın Very Happy
bahtiyar
bahtiyar
site yöneticisi

Mesaj tarafından bahtiyar 9/3/2008, 14:49

dijital herhalde öyleyse işin kolay zaten markası nedir

hem 430 hem de sarıı ha o fırsat kaçar mı 16 plaka mıydı?

ben bursa da bir defa 360 gördüm bir de galeri de 430 vardı gitmediyse demek ki bursa da gelişme var.

sen istedikten sonra Allah denk getirir mesela ben hiç tahmin etmezdim tr 3-4 tane olan bir bentley continetal gtc çekmek isteyince oluyor.

sen makineyi yanına al ne olur ne olmaz beiki haber değeri olan başka bir şey olur habercilere satarsın Very Happy
bahtiyar
bahtiyar
site yöneticisi

Mesaj tarafından ilkay 31/7/2008, 20:50

bn yıllardan beri ferrari satılan yerlere gider bakarım ve hep başımdan ilginç olaylar geçmiştir bazılarını anlatayım 1. si bu resmi çekerken

https://i.servimg.com/u/f46/12/66/61/42/ferrar16.jpg

o galeride çalışan adam çıktı bize ters ters baktı ve gözümzn içine baka baka ferrarinin kapılarını kitledi ve başında durarak bize baktı bnde resim çekiyorum çok ilgiliyim dedim gülerek adamda çektin artık gbilerden bi el kol işareti yaptı sona önden çekmek için döndüm arabayı yıkamaya başladı böle bizi ıslata ıslata kaçalım gbilerinden ki arabaya yaklaşmıyorduk uzaktan bakıyorduk bnm bozulduğum kapıyı kitlemesidir çalacak deiliz heralde yada zarar verecek deildik

2.si ise ferrarinin kuruçeşmedeki showroomuna gittik 3 arkadaş ordan geçiyorduk ve maserati ve ferrari arasında demir bi ip var geçmeyin die gece saat 10 gbiydi yazdı biz o ipten atladık 5 adım içeri girdik ve 575 duruodu galiba onu çekecektim içerden güvenlik görevlisi çıkıp bağırark napıosunuz çıkın dışarı ipi görmüomsnz die baya tersledi ve resmn azarladı bzde 5 adım attık resm çekioz bişi yapmıoz die olay çıkarmadan geri döndük ki cvp versek olay çıkardı çnkü çok kaba ve çirkin bi şekilde resmn kovdu bizi halbuki hakkaten içeri girmeyecektik

3.sü ise resmen istemedende olsa öcümü almış oldum kuruçeşme ferrari showroomundan. Cenazemiz vardı rumeli hisarında btn ailecek oraya gittik belki 15 araba. Ordan bn en son çıkp dönüşte kmseye görnmeden fermasa bakacaktım, cenazeden sona ferrariye bakıo olmasın die en son çıktığımı sandımdı meğerse bzm ailedekiler arabayı konvoyla geldiği içn başka yerlere koymuşlar bnde camın dışından fermasın içine bakıyorum off falan die sona arkamdan dayım seslendi napıon alacan mı falan die sona başka arabalardan ve belki öle 15 arabadan geçerken laf attı bzm aile bana. Fermasın içindekilerde kapıdakine arabadan geçenler laf atıyor her geçen sevgi gösterisinde bulunuyor ünlü biri geldi heralde die kapıya çıktılar bana merhabalar hoşgeldiniz falan bi gzl muamele gösterdiler sonadan bnm gülmeye başlamamdan ve sadece bakıyorum dememden anladılarki ünlü biri değilim Very Happy
ilkay
ilkay
porsche carrera

Meslek : öğrenci