trplaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slmlar..!

4 posters

Slmlar..! Empty Slmlar..!

Mesaj tarafından Darkcloud 1/4/2008, 21:10

Tekrar slmlar ismim Alphan 28 yasindayim, buraya Fotokritik sitesinden bir davet uzerine geldim umarim iyi etmisimdir Smile bende sizlerde siteye gelmemden memnun kaliriz..! yanliz sitenin isminden de anlasilacagi gibi ve banner in altikdaki yazida oldugu gibi Turkiye deki araclarin yer aldigi site bu konuda size yardim edemem Sad cunku ben yurt disinda yasiyorum Smile..! Modifiye delisiyimdir asigim gibi bir sey yani bir arabalar iki elektronik uc hizli olan hersey benim hayatimdadir..! zaten eger tuning sitelerine takilan arkadaslarimiz cikarsa burdan mutlaka beni tanirlar cogu sitede yöneticilik yaptim, neyse istenildigi taktirde kendi fotograflarimida paylasa bilirim elimden geldigince (20,000 uzerinde fotografim var Smile )

Guzel vakitler gecirmek dilegiyle..!

Saygilar Darkcloud..!

Darkcloud

Meslek : Formen

Slmlar..! Empty Geri: Slmlar..!

Mesaj tarafından By_OK@N 2/4/2008, 15:22

slmlar aramıza hoşgeldin seni işallah memnun ederiz pişman olmayacağının gaantisini ben veriririm fotoğraflarınıda bizimle paylaşırsan seviniriz paylaşım olsun yeter...By.Okan
By_OK@N
By_OK@N
trplaka.net - Ankara temsilcisi

Meslek : Öğrenci

Mesaj tarafından bahtiyar 2/4/2008, 17:04

desenize biz ardığımzı bulduk.ben toplamda 26 000 foto çektim ama sitede 1500 kadarı var.hepsi araba değil tabi.izlenimlerime göre siz profesyonel ligde oluyorsunuz.20000 ise baya buyuk bir sayı.
çektiğiniz fotoğrafları merakla bekliyoruz.modifyeli olsun yurtdışı olsun ilgili blümlere fotoğraflarınızı açbilirsiniz.beni kırmadığınız için teşekkürler.(mdtt)

aramıza hoşgeldiniz.

cheers cheers cheers
bahtiyar
bahtiyar
site yöneticisi

Meslek : Muallim

Mesaj tarafından Bmw316Ci 2/4/2008, 22:49

Hoşgeldiniz aramıza. Smile Sizde fotoğraflarınızı Yurtdışından Otomobil bölümüne koyarsınız.

Tekrar hoşgeldiniz fotoğraflarınızı merakla bekliyorum.
Bmw316Ci
Bmw316Ci
ender