trplaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KONSOLLAR,KONSOL OYUNLARI,PC OYUNLARI VE OYUNLARI HAKKINDA?

4 posters

KONSOLLAR,KONSOL OYUNLARI,PC OYUNLARI VE OYUNLARI HAKKINDA? Empty KONSOLLAR,KONSOL OYUNLARI,PC OYUNLARI VE OYUNLARI HAKKINDA?

Mesaj tarafından huaserk 4/5/2008, 14:46

Buraya sizlerin beğeneceğini düşündüğüm ve herkesin bununla ilgili görüşlerini bildireceğini inandığım bir konu açtım.Başlıkta olduğu gibi konsollar,pc oyunları ve atari salonları(arcede veya coin-up salonları)bir görüşü olan oynayanlar vardır.Şuan elimde Nintendo Wii (Sony'in uyguladığı fiyat politikası ve PS3 40 gb gelmiyecek dedikleri için aldım)bulunmaktadır.Ayrıca 95 senesinden itibaren nerdseyse her konsulu(hatta 2 kere)almışımdır.Tam bir atari salonu fanatiğmdir. Sizinde eninde sonunda Camodor 64, Nintendo,Sega,Sony,X Box,Pc veya atari salonlarına gitmişliği vardır.Bununla ilgili görüşleriniz varsa paylaşmanızı umut ediyorum.
huaserk
huaserk
Lamborghini Murcielago

Meslek : Sincap Avcısı

KONSOLLAR,KONSOL OYUNLARI,PC OYUNLARI VE OYUNLARI HAKKINDA? Empty Geri: KONSOLLAR,KONSOL OYUNLARI,PC OYUNLARI VE OYUNLARI HAKKINDA?

Mesaj tarafından huaserk 4/5/2008, 15:01

Bana göre en iyi konsol remove teknolojisi olduğu için ve heryerde özgürce(mutfakta bile oynuyorum) oynanabilen Nintendo Wii.Kontrollerini alışmak Ps oynayan(Wii almadan bir gün önce Ps2 vardı) için çok zor.Medal Of Honor oyununu 3 günde gece saat 3-4 lere kadar oynayarak zor alıştım.NFS Pro Street'e nerdeyse 6 saat onnayınca alışırsınız.Pro Street Wii oynamak bir zevk,sanki gerçek araba sürüyormuş hissi veriyor.Buraya bir kaç Nintendo Wii videosu koyuyorum
huaserk
huaserk
Lamborghini Murcielago

KONSOLLAR,KONSOL OYUNLARI,PC OYUNLARI VE OYUNLARI HAKKINDA? Empty Geri: KONSOLLAR,KONSOL OYUNLARI,PC OYUNLARI VE OYUNLARI HAKKINDA?

Mesaj tarafından gambitxx 23/5/2008, 19:38

ben de senin gibi konsol ve oyun hastasıyım huaserk ama henüz wii oynayamadım ve pek merak etmiorum da,amacım en kısa zamanda ps3 almaktır,ayrıca bu hastası olduğumuz arabaları sürme keyfini yaşamak isteyen warsa test drive:unlimited adlı oyunu tavsiye ederim.
gambitxx
gambitxx
bmw m5

Meslek : öğrenci

Mesaj tarafından huaserk 23/5/2008, 22:53

Kardeş bende senin yapacağın gibi PS3 alacaktım.Bizi uyguladığı fiyat politikası kızdırdıda almadım.1500 ytl istiyorlardı ve hesapladım çatçatlasa 1200 ytl satmaları gerektiğini.Piyasada PS3 40GB'dı araştırdım.Bize Türkiye'ye gelmiyecek dediler.Bİz Wii'yi aldıktan 1 ay sonra geldi.Valla moralim çok bozulmuştu.PS3 almayı düşünüyoruz ama Wii'ye hemde Wii ve oyunlara indirimli olarak 1100 ytl harcadım.İndirimsiz olsa 1400 ytl'ye çıkıyor.Demek istediğim bu kadar çok para harcadığımız bir ürünü zor buna yakın bir fiyata satarız.Hem artıkın PS3'den vazgeçmiş durumdayız.Buna vereceğimiz parayla 106'' full HD tv almayı planlıyoruz.Artıkın PS4 çıkmasını bekleyip onu alacağız inşallah.
huaserk
huaserk
Lamborghini Murcielago

Mesaj tarafından gambitxx 30/5/2008, 19:43

ps3 fiayatları düşüor kardeş eğer biraz daha beklersen wii`yi satıp aldıın parayla ps3 alabilirsin ama ps4 diosan 5-6 sene beklemen lazım Smile
gambitxx
gambitxx
bmw m5

Mesaj tarafından huaserk 31/5/2008, 19:21

Yok kardeş Ps3'ün 10 sene süre bilir diyorlar.Sony Ps3 için tam tamına 1 milyar dolar para yatırmış konsol için.Satışları kötü ama Ps4 belki çıkabilir.Çünkü 2009 yılında X Box 512 Bit geliyor.Buda konsol savaşlarında yeni bir savaşın başlıyacağını gösteriyor.Biliyorum kardeş ama dediğim gibi Wii'yi ben 660Ytl'ye aldım ve bir sıfır Wii kadar masraf yaptım.Belli olmaz ama benim Ps3'te özel oyunum var.Bunlar;GTA,Grand Turismo,Call Of Duty'in yeni sürümleri.Kardeş Call Of Duty 3 Wii versiyonu bulamıyorum.İzmir'de var mı? kardeş.
huaserk
huaserk
Lamborghini Murcielago

Mesaj tarafından gambitxx 1/6/2008, 01:14

walla hiç bilmiorum kardeşim ama yolum düşerse dikkat ederim senin için..
gambitxx
gambitxx
bmw m5

Mesaj tarafından maestro 8/6/2008, 16:53

pc oyunu: test drive unlimited. f430dan tutun mercedes slr'a, maserati mc 12den tutun saleen s7ye kadar bütün araçlar var ve oyunun grafikleri süper.
maestro
maestro
Lamborghini Murcielago

Mesaj tarafından huaserk 15/6/2008, 19:26

Ps3 almak isteyen arkadaşlar varsa bu ay içinde Metro Gross Market'te kampanya başladı.ps3 40gb yanında Grand Turismo 5 hediyeli paket 700 Ytl ve kredi kartına 12 ay taksit yapıyorlarmış.Valla 2 tane cep telefonu almak zorunda olmasaydık gider hemen alırdım.Böyle giderse 1-1.5 sene sonra 500 Ytl'ye iner ve bu sefer hakketten Wii'nin yanına alır ikisiyle birlikte oynarım.
huaserk
huaserk
Lamborghini Murcielago

Mesaj tarafından Ferfecir 8/11/2008, 10:45

huaserk psp yenilenecek filan diyorlar bilgin varmı bu konuda
Ferfecir
Ferfecir
murat 124-GT

Meslek : Öğrenci

Mesaj tarafından huaserk 8/11/2008, 12:15

Yesasia diye online alış-veriş sitesi var.orada satılmaya başladı bile.ps3 gücünde grafikler.hatta fotoğraf bile çekebiliyormuş.
huaserk
huaserk
Lamborghini Murcielago

Mesaj tarafından Ferfecir 16/11/2008, 18:15

sony mi üretiyor yoksa çin malımı birde ülkemize ne zaman gelecek bilgin varmı
Ferfecir
Ferfecir
murat 124-GT

Meslek : Öğrenci