trplaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lüks otoda beyaz renk tutkusu

4 posters

lüks otoda beyaz renk tutkusu Empty lüks otoda beyaz renk tutkusu

Mesaj tarafından bahtiyar 7/6/2008, 22:24

son zamanlarda bu durum iyice dikkatimi çekmeye başladı 2006 da yazın istanbuldayken arabalar daha çok siyahtı.q7ler x5ler mercedes zaten öyleydi.ama son zamanlarda bakıyorum yeni m3 ilanları çoğunlukla beyaz.q7lerde yine tercih ediliyor beyaz 5 serisi beyaz x5 çok görüyorum.artık siyah ve metalk renkler birz geride kaldı veya beyaz renk daha çok tercih ediliyor.

feerari içinse kırmızı renk alışkanlığından az da olsa vazgeçimiş.siyah metalik görülebiliyor hatta eros beyaz da çekmişti.

lüks otoda beyaz renk tutkusu 4hazir10
lüks otoda beyaz renk tutkusu Grnt034hw1
lüks otoda beyaz renk tutkusu Bmwm311
lüks otoda beyaz renk tutkusu 4hazir11
lüks otoda beyaz renk tutkusu Brs0210
lüks otoda beyaz renk tutkusu 01b0879088d585a6c278a8126bac075b
lüks otoda beyaz renk tutkusu F08b2c4807255
bahtiyar
bahtiyar
site yöneticisi

Meslek : Muallim

lüks otoda beyaz renk tutkusu Empty Geri: lüks otoda beyaz renk tutkusu

Mesaj tarafından wolverine 7/6/2008, 22:50

Beyaz yeni moda, tıpkı metalik gri 2000'lerin modası olduğu gibi.. Bütün markalar beyaza ağırlık vermeye başlıyor, hatta TR'ye ilk gelecek yeni Gallardo bile beyaz olacakmış. Ben bu rengin de modasının çabuk geçeceğini düşünüyorum. Siyahın modası hiçbir zaman geçmez.
wolverine
wolverine
bmw m5

Mesaj tarafından By_OK@N 7/6/2008, 22:54

ben geçen sene bir haber dergisinde okumuştum türkiyenin aşağı yukarı %50 si siyah renk kullanıyor görünüyordu ama şimdi wolverine ında dediği gibi beyaz renk otolarda moda oldu bana göre beyaz gerçekten yakışıyor arabalara ...
By_OK@N
By_OK@N
trplaka.net - Ankara temsilcisi

Meslek : Öğrenci

Mesaj tarafından huaserk 7/6/2008, 23:35

beyaz renk amerika'da lüks otolarda kullanılan renk.avrupa'nın lüks otolarının %80'i siyah ve türkiye'de satılan beyaz renk lüks otoların çoğu amerika'dan getiriliyor.Ben buna bağlıyorum.bide başka nedeni bana göre.amerikan filmlerinde lüks otoların çoğu beyaz renktir,hatta modifiyeli lüks otolarda bu renk çok çarpıcı duruyor.özentide olabilir diyorum.bursa'da daha geçen seneye kadar beyaz renk lüks araba 3 serisi,c serisi gibi ucuz lükslerdi.şimdilerde s seriside 5 seriside,suvlarıda beyaz renk almaya başladılar.
huaserk
huaserk
Lamborghini Murcielago

Meslek : Sincap Avcısı

- Similar topics