trplaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bu Nasıl Bir Haber Portalı

3 posters

Bu Nasıl Bir Haber Portalı Empty Bu Nasıl Bir Haber Portalı

Mesaj tarafından huaserk 21/12/2008, 14:37

http://www.haber7.com/haber/20081219/Buyuk-markalarin-buyuk-benzerlikleri.php
Sevgili arkadaşlar uzun süredir takip ettiğim ve hatta bilgisayarımın açılış sayfası olarak açılan HABER7.com'un(tabi artık rezil otomobil haberlerinden dolayı sildim) otomobiller hakkındaki salakça haberlerinden dolayı bu linki verdiğim konuda yorum yazdım.Ve adamların zoruna gitmiş ki eklememişler.Yazdığım yorum ise kısaca şuydu.Birde adamlar salak bir haber portalından alıntı yaparak haber diye sunarak,insanları salak yerine koyuyorlar.Haberde A5'in 3 Coupe'dan etkilendiğini ve Q7'nin Honda'dan tasarımını etkilendiği gibi salakça bir haber yazıyor.Bende yazdım ki;bir kere araştırın A5 retro tasarıma sahiptir,herşeye öyle atlamayın,zaten Enzo taksi haberinde tüm otomobil forum sitelerinde sizinle dalga geçilen konu başlıkları açıp,sizinle dalga geçiyorlar diye yazdım.Adamların yazdığım gibi zoruna gitmiş.Sizden isteğim,eğer bu haber portalını benim gibi sürekli takip eden ve üyesiniz ise,bu salakça haberleri hakkında sitem dolu yorumlar yazmanız.Bunu diğer haber portallarında da yapabilrisiniz.Çünkü bu salaklar daha otomobilin o'sunu bilmeyip,otomobiller hakkında haberler yapıyorlar.
huaserk
huaserk
Lamborghini Murcielago

Meslek : Sincap Avcısı

Bu Nasıl Bir Haber Portalı Empty Geri: Bu Nasıl Bir Haber Portalı

Mesaj tarafından eros1980 21/12/2008, 17:17

evet doğru demişsin kardeş.Hiç araştırıp,soruşturmadan haber yapıyolar.Enzo taksi olayındada işin aslı astarını araştırmadan haber yapmışlar.Aslında enzo taksi olmaz tabii ki.Bende onu Arapların her zamanki show amaçlı çılgınlıklarından biridir herhalde deyip o haber portalına güvenerek bunu kullandım.Yani birisine güvenmek lazım.Haber sitesi açmışsın haber yapıyosun ama araştırmıyosun yaptığın haber yanlış çıkıyor.Eee ben şimdi sana nasıl güveneyim.
Zaten bundan sonra çıkan haberlerde yabancı siteleri takip edip ona göre yayınlıyorum bende.
eros1980
eros1980
Lamborghini Murcielago

Meslek : idari işler sorumlusu

Bu Nasıl Bir Haber Portalı Empty Geri: Bu Nasıl Bir Haber Portalı

Mesaj tarafından ahmetselen 21/12/2008, 23:18

huaserk kardeşim haklısın.laf olsun torba dolsun diye haber yazıyolar. otomobilden anlamayı bir kenara bırak otomobil lastiği değiştirmeyi bilmeyen adama sen otomobil hakkında haber yazdırırsan bu tarz durumlarla çok karşılaşırız daha Smile

ahmetselen
bmw m3

Meslek : Şantiyeci :)

- Similar topics