trplaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Herkese Merhabalar

3 posters

Herkese Merhabalar Empty Herkese Merhabalar

Mesaj tarafından mmt 29/3/2008, 22:12

Merhaba arkadaşlar. Ben Mehmet 26 yaşındayım. Bu mesajı size Orhangazi'den yazıyorum. Ben de sizler gibi otomobilleri çok seviyorum ve onların hayranıyım. Benim bir fotoğram makinem yok, sizler gibi gördüğüm şaheserleri ölümsüzleştiremem belki ama sizlerin çektikleri veya paylaştıkları fotoğraflar hakkında yorum yapabilirim. Hepinize başarılar dilerim Bahtiyar, Okan, Mervan, Volverine, Turkeymustafa, Offb, Bmw316Cİ, Faruk, Undercover, Berkg, Huaserk ve adını buraya yazıp sığdıramadığım trplaka.net ailesi..

En son mmt tarafından 29/3/2008, 22:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mmt
mmt
206

Herkese Merhabalar Empty Geri: Herkese Merhabalar

Mesaj tarafından bahtiyar 29/3/2008, 22:18

oooo hoşgeldiniz orhangazi ah ben orda çok video fotoğraf çektim.hoşgeldiniz.inşallah gzüel paylaşımlarımız olur.....
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
bahtiyar
bahtiyar
site yöneticisi

Meslek : Muallim

Mesaj tarafından mmt 29/3/2008, 22:30

Teşekkür ederim Bahtiyar'cım. Trplaka da kucak açmış beni bekliyormuş sanırım cheers

En son mmt tarafından 29/3/2008, 22:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
mmt
mmt
206

Mesaj tarafından By_OK@N 29/3/2008, 22:35

ARAMIZA HOŞGELDİN MMT KARDEŞ ÖNEMLİ OLAN FOTOĞRAF ÇEKİP YOLLAMAK DEĞİL İYİ VE KÖTÜ YORUMLARIMIZLA BİRBİRİMİZLE FİKİR ALIŞVERŞİNDE BULUNMAK KATKILARINI BEKLİYORUZ TEKRAR HOŞGELDİN...By_OK@N
By_OK@N
By_OK@N
trplaka.net - Ankara temsilcisi

Meslek : Öğrenci

Mesaj tarafından mmt 29/3/2008, 22:43

Teşekkür ederim Okan'cım hoşbulduk. İnşallah ara ara ben de yorumlar yapıcam. Sizler kadar aktif olamam belki ama arada birşeyler yazarım Smile
mmt
mmt
206

- Similar topics