trplaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kayseriden herkese selamlar

2 posters

kayseriden herkese selamlar Empty kayseriden herkese selamlar

Mesaj tarafından bigi38 13/7/2010, 23:03

1988 kayseri doğumluyum.ismim emre.karabük üniversitesinde okuyorum.çok muhteşem paylaşımlarınız var.herkese tek tek teşekkür ederim.bizim ülkedede ne arabalar varmış Very Happy maşallah allah hepsininde yolunu açık etsin.kazadan beladan korusun.arkadaşlar sizlere fotograf yardımım olabileceğini zannetmiyorum çünkü ne kayseride nede karabükte ultra lüks araç yok gibi.sadece kayseride bi tane porsche 911 turbo görmüştüm O da gökhan ünalındı O gittikten sonra bi süre mehmet topuz inip bindi.Oda gittikten sonra hiç görmedim.6 ay kadar öncede arkadaşım beyaz bi lamborgini gördüğünü idda etmişti ama ben görmedim Crying or Very sad karabük safranboludada kırmızı 34 plaka(plakasını tam olarak bilmiyorum) corvette C6 olduğunu gene bi arkadaşım idda etmişti ama ben onuda göremedim Crying or Very sad neyse bi tane 06 plaka porsche cayman S görmüştüm karabükte.tabi sizin gördükleriniz yanında benim gördüğüm iki porsche her ne kadar bi hiç olsada.idare ediyoruz işte Smile

bigi38

Meslek : ögrenci

kayseriden herkese selamlar Empty Geri: kayseriden herkese selamlar

Mesaj tarafından huaserk 13/7/2010, 23:57

Ne demek kardeş bizim siteye üye olup destek olman bile yeterli.Ben de şlk zamanlar çekemiyordum.İlk başları Q7 veya lüks suv çekerdim.Ama Bursa 2010 da atılım yapınca süper lüks otomobil alımında o zaman iyi araçlar çekmeye başladım.Benim Kayseri'de bir arkadaşım var.Bana dedeiki Kayseri'de 2 tane Porsche Carrera gördüm dedi.Kardeş sen bana Kayseri'de veya diğer şehirlerde hangi lüks araçlar var diye plakalı olarak özel mesaj atarsan sevinirim.Çünkü diğer şehirlerdeki hangi lüks araç ve plakalı diye çok merak ediyorm.Katıldığın için teşekkür eder.Sitemizden keyif lmanı dilerim.
huaserk
huaserk
Lamborghini Murcielago

Meslek : Sincap Avcısı

kayseriden herkese selamlar Empty Geri: kayseriden herkese selamlar

Mesaj tarafından bigi38 14/7/2010, 00:21

bende çok teşekkür ederim.kayseride carrera olduğunu ilk defa duyuyorum Smile bizimkiler biraz pinti oluyorlarda.pek süper spor otolara yönelmiyorlar Very Happy ama dogru olma ihtimali yokda değil.çünkü zenginlerimizin çocukları büyümeye başladılar ve babaları gibi paraları yastık altı yapmıyorlar Very Happy bu konu ile ilgili bi bilgi alırsam sana kesin haber veririm

bigi38

Meslek : ögrenci

- Similar topics