trplaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selamlar

5 posters

Selamlar Empty Selamlar

Mesaj tarafından can.dogan 7/11/2008, 10:56

ismim Can 20 yasındayım. istanbulluyum fakat subattan beri ogrenimim için viyanadayım. kendi aracım yok fakat eskiden varlıklı olan bir aileden geliyorum ( malumunuz ekonomik krizler ) o yuzden turkiyede ender olan araclardan bi kac tane ailede vardır ama belirttigim gibi onceden aracların hepsi 95- 96 civarından. istanbula dondugumde fotorafları sizinle paylasıcagım. Bir daimler double-six siyah renkte 96 model 34 aga plaka ikincisi de Mercedes SL 600 Amg gümüş renkte 95 model. hatta son 2 senedir maddi problemler yuzunden sl davutpasadaki mengerler sevrisinde yatmaktadır bi amortisor problemi vardı mengerler parca için 4 5 bin € istamişti almanyadan tanıdık vaıstasıyla sipariş edidi ama mengerler parca numaralarını yanlıs vermiş sora mesuliyet kabul etmediler sonradan anlasıldı falan herneyse orda gören olmus olabilir 34 zp plakalı. Neyse tabikide buraya 'bende bu var' demek için kaydolmadım sadece ilerde kesinlikle bu fotorafları paylasıcagım demek istedim. Suan viyanada oldugum için sık olarak exotic aracları goruyorum fırsat buldukca paylaşıcagım. Teşekkürler.

can.dogan
206

Meslek : öğrenci

Selamlar Empty Geri: Selamlar

Mesaj tarafından bahtiyar 7/11/2008, 11:03

kardeşim sağolasın maddi kriz demek gerçekten de büyükleri etkileyebiliyor ne yapalım sağlık olsun zaten araçl0ardan bahsetmeni ben senden istedim arkadaşalr da anlayışla karşılayacaktır.desteğin için teşekkürler inşallah güzel paylaşımalrda bulunuruz.tekrardan hoşgeldin. cheers
bahtiyar
bahtiyar
site yöneticisi

Meslek : Muallim

Mesaj tarafından mertini86 7/11/2008, 11:07

Hosgeldin kardes. Kriz herkesi etkiledi utanilacak bisey degil kesinlikle. Insallah ilerde kendi kazandiklarimizla krizin ustesinden gelicez
mertini86
mertini86
Lamborghini Gallardo

Meslek : Makine Muhendisi

Mesaj tarafından can.dogan 7/11/2008, 12:10

işallah. bu arada araclardan bahsetmek gerekirse ikisinide kullandım. sl den turkiyede 3 tane var diye biliyorum. bu aracı ahmet sefa özgen yanlıs hatırlıyoda olabilirim ama ondan almıstık 6 aylıktı ve 0 gibiydi. sl den sonra 456 aldı bitane lacivert. turkiyede 9 tane 600 var diye biliyorum 3 tanesi 600 amg fakat bizimkine lorinser body kit te var. standart 600 gibi 394 degil 408 beygirdir.

can.dogan
206

Mesaj tarafından huaserk 7/11/2008, 13:01

can.doğan aramıza hoşgeldin.burayı seveceğine inanıyorum.viyana'dan fotoğraflarınıda bekliyoruz.Birde inşallah gelecekte eski durumunuza dönersiniz,Allah yardımcınız olsun.
huaserk
huaserk
Lamborghini Murcielago

Meslek : Sincap Avcısı

Mesaj tarafından maestro 27/11/2008, 19:47

hoşgeldin kardeş. ben yazın viyanadayken büyük bir caddede 10 dakika içinde 612, r8 ve murcie görmüştüm süper bir şehirdesin tadını çıkar Very Happy
maestro
maestro
Lamborghini Murcielago

Mesaj tarafından can.dogan 28/11/2008, 16:07

murcie daha goremedim ben ya.. ama hergun bişeyler goruyorum mesela bugun maserati quatroporte ve 3200gt gordum

can.dogan
206

- Similar topics